Česky
  Italiano
  English
  Deutsch
     Login
Aktuality

Opatření v důsledku šíření koronaviru

AKTUALIZACE ZE DNE 5.5.2020

Vážení zákazníci,

v souvislosti s šířením koronaviru jsme zavedli bezpečnostní opatření pro ochranu našeho i Vašeho zdraví. Tato opatření byla k dnešnímu dni upravena následovně:

 

1.    Prosíme všechny zákazníky, aby byli při vstupu do areálu za účelem nakládky a vykládky (resp. předání/převzetí zboží) vybaveni ochrannou maskou (rouškou) a rukavicemi.

2.    Všichni zákazníci budou odbaveni výhradně ve venkovních prostorách, nikoli v uzavřené kanceláři. Zákazníci musí při příjezdu do areálu telefonicky kontaktovat oddělení logistiky (p. Andrlík 727 844 130, p. Sekaninová 734 156 840), kteří pro ně nachystají potřebné doklady a dají jim instrukce, kde budou vykládat/nakládat  (předávat/vyzvedávat). Mezi 11.30 - 12.00 je z důvodu omezení provozu jídelny celofiremní obědová přestávka a zákazníci v této době nebudou odbavováni.

3.    Řidiči musí dodací listy podepisovat vlastní propiskou.

4.    V zájmu vlastní i naší bezpečnosti žádáme zákazníky o zkrácení osobního kontaktu a veškerého pobytu v našem areálu na nezbytně nutnou dobu. Při veškeré komunikaci mezi sebou udržujte bezpečnostní odstup minimálně 2 metry.

5.  Platby za zhotovené soukromé zakázky budou jako dosud probíhat bezhotovostně. Logistika soukromé zákazníky kontaktuje, že je zakázka hotová, a sdělí zákazníkovi cenu zakázky.

 Platbu zákazník provede výhradně předem převodem na účet společnosti č. 4 010 040 709/6800 před zamýšleným vyzvednutím zboží a informuje logistiku o provedené platbě.

Následně logistik zákazníkovi potvrdí, že platba přišla na účet a že je zboží uvolněno k vyzvednutí, a domluví se zákazníkem termín vyzvednutí.

 

Milí zákazníci, děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme Vám hodně zdraví a optimismu.

Za ATOMO PROJEKT s.r.o. Ing. Petr Kašparec, jednatel

 

 

Čištění výměníků

Provádíme odstraňování nánosů usazenin z deskových výměníků.

 

Provozní doba

Běžná provozní doba je u nás každý pracovní den od 7.00 do 15.30 hodin. Pokud přijedete mezi 11.00 - 12.00 hodinou, možná budete muset z důvodu obědové přestávky chvíli čekat.

 

Práškové lakování

Práškové lakování v Brně: www.mblak.cz

 

ATOMO PROJEKT s.r.o. - Bořitov 326, 679 21 Černá Hora - tel. 516 412 635 - e-mail atomo@atomo.cz