Česky
  Italiano
  English
  Deutsch
     Login
Aktuality

Informace pro drobné soukromé zákazníky

aktualizace z 13.9.2021

Milí zákazníci,

velice si vážíme Vaší stálé přízně a děkujeme Vám, že využíváte našich služeb v oblasti předpovrchových úprav.

Z důvodu urychlení Vašeho odbavení si dovolujeme požádat Vás o následující součinnost:

1. Příjem drobných zakázek probíhá ve dnech pondělí – čtvrtek v době od 12.00 – 14.00 hodin.  Ráno a odpoledne naši logistici odbavují auta velkých firemních zákazníků a bohužel není v jejich možnostech se Vám věnovat. Vhodné je též dopředu zavolat (p. Andrlík 727 844 130) a domluvit si datum a čas dovozu zakázky. Nebudete tak muset čekat.

2.  Drobné zakázky (sady dílů) převezmeme pouze v označené přepravce/ krabici. Často se nám stává, že zde máme např. díly na motorku od několika různých zákazníků, kteří je přivezli volně v kufru. Tyto díly jsme pak nuceni přebírat a kontrolovat, což Vám pak prodražuje cenu za naše služby. Díly proto prosím dovezte pohromadě v přepravce nebo v krabici, na které bude Vaše jméno a datum, kdy jste nám zakázku dovezli.

3. Díly prosím před dovezením k nám vyfoťte a udělejte jejich seznam. Seznam bude obsahovat: číslo dílu, název dílu, počet kusů a materiál (litina, ocel, hliník, měď, pozinkovaný plech atd.). Toto je velmi důležité pro stanovení správné předpovrchové úpravy. Pokud materiál neznáte, zkontrolujeme zde. Vytištěné a očíslované fotky i seznam dílů nám předáte spolu s díly.

4. Dodací lhůta pro zpracování dílů na motorky a veterány je v současné době zhruba 1 měsíc.

5. Platby za zhotovené soukromé zakázky budou jako dosud probíhat bezhotovostně. Logistika soukromé zákazníky kontaktuje, že je zakázka hotová, a sdělí zákazníkovi cenu zakázky.

Platbu zákazník provede předem převodem na účet společnosti č. 4 010 040 709/6800 před zamýšleným vyzvednutím zboží a informuje logistiku o provedené platbě.

Následně logistik zákazníkovi potvrdí, že platba přišla na účet a že je zboží uvolněno k vyzvednutí, a domluví se zákazníkem termín vyzvednutí.

Milí zákazníci, děkujeme Vám za pochopení a věříme, že výše uvedené bude pro obě strany přínosem.

Váš Atomo tým

 

Čištění výměníků

Provádíme odstraňování nánosů usazenin z deskových výměníků.

 

Provozní doba

Běžná provozní doba je u nás každý pracovní den od 7.00 do 15.30 hodin. Pokud přijedete mezi 10.30 - 11.00 hodinou, budete bohužel muset z důvodu vyhrazené obědové přestávky chvíli čekat.

 

Práškové lakování

Práškové lakování v Brně: www.mblak.cz

 

ATOMO PROJEKT s.r.o. - Bořitov 326, 679 21 Černá Hora - tel. 516 412 635 - e-mail atomo@atomo.cz